l

Zelené poznání

Kontakt

Karel Kruntorád

tel.: + 420 736 601 146

Ing. Lenka Zajíčková

tel.: + 420 608 109 895

e-mail: zahrada.kr@email.cz

Aktuálně

  • UKONČENÍ PRODEJNÍ SEZÓNY 2022 OD 11.11.2022!!!

Nabízíme

1. Balkonové rostliny a letničky

 

V našich zahradnictvích vždy na jaře naleznete široký sortiment květin, které jistě udělají radost za oknem i na záhoně.Každoročně u nás můžete zakoupit i sadbu zeleniny a roubované okurky.

 

 

2. Okrasné a ovocné dřeviny, trvalky, skalničky

V prodejně v Humpolci naleznete nemalý výběr různých druhů konifer, okrasných trav, trvalek, skalniček a okrasných listnatých i jehličnatých dřevin. Na jaře a na podzim jsou v prodeji ovocné stromky, růže a drobné ovocné dřeviny (rybízy, angrešty, maliny,...).

Pokud máte návrh zahrady nebo prostranství a úpravy si chcete realizovat sami, zašlete nám seznam rostlin s požadovaným počtem, případně velikostmi. Rádi Vám vyhotovíme cenovou nabídku a rostliny seženeme.

3. Substráty a mulčovací kůra – Forestina, Florcom

4. Doplňkový sortiment - hnojiva a postřiky, plastové a keramické květináče, truhlíky, hřbitovní svíčky, neviditelné travní obrubníky (Zahrádka U hřbitova)

5. Dušičková vazba, chryzantémy, slaměné kruhy

V podzimních měsících u nás naleznete velké množství chryzantém různých barev, které k tomuto období neodmyslitelně patří, doplněné výběrem dušičkových věnců nebo misek, které sami vyrábíme. V rámci vazby je u nás možné objednat i smuteční věnec či kytici.

Slaměné kruhy:

      

Velikost
20 cm
25 cm
30 cm
40 cm

 

 

6. Závlahové systémy

Provádíme návrhy a kompletní montáž zavlažovacích systémů HUNTER. Je možné u nás objednat a zakoupit i pouze jednotlivé komponenty.


 •  SunLight CMS  •  administrace Vytvořil Jakub Vázler 2016